Historia firmy


Firma Printtech została powołana do działania w 2007 roku na bazie wieloletnich doświadczeń w sektorze urządzeń drukujących, postpressowych i opakowaniowych. Pozyskana wiedza oraz doświadczenia umożliwiły rozwój zakresu działania oraz pozyskanie nowych dostawców.Początkowo spółka koncentrowała się na urządzeniach sztancująco-tłoczących. Wraz ze wzrostem tego sektora rynku pojawiały się kolejne potrzeby i do portfolio oferowanych urządzeń zostały dołączone nowe produkty i tak: w 2008 roku systemy do cięcia firmy Datien, systemy do złocenia i tłoczenia oraz składarko sklejarki, a w 2009 roku do oferty dołączono okienkarki firmy WinPack.
Od 2014 roku portfolio obejmuje również wyspecjalizowane urządzenia firmy Dingshung do kaszerowania tektury litej i falistej. Kolejne etapy rozwoju firmy, to działania na które składają się: rozszerzenie oficjalnego przedstawicielstwa firmy SBL MACHINERY CO., LTD na rynki Litwy, Łotwy, Estonii i Słowacji, rozpoczęcie dystrybucji systemów do cyfrowego druku etykiet oraz poszerzenie portfolio produktów o urządzenia do foliowania i lakierowania UV oraz formowania pudełek.                                   
Rok 2014 zaowocował również nawiązaniem współpracy z firmą CM Service Italia w zakresie dostaw używanych maszyn Bobst po pełnej renowacji a także zmianą siedziby naszego biura. Pozyskaliśmy również kolejnych partnerów biznesowych i dostawców wyspecjalizowanego sprzętu dla branży opakowaniowej.
Rok 2014 możemy podsumować jako bardzo udany ze względu na zaufanie którym obdarzyło nas wielu odbiorców co zaowocowało kilkunastoma instalacjami urządzeń. Podczas całego okresu funkcjonowania aktywne działanie i stopniowo realizowane cele firmy zaowocowały dziesiątkami instalacji różnych urządzeń w Polsce, a przede wszystkim zadowoleniem odbiorców.  

Wizja


Strategia wzrostu firmy Printtech zakłada umocnienie pozycji w podstawowych obszarach biznesowych poprzez dostarczanie urządzeń dla przemysłu opakowaniowego i poligraficznego dla klientów w Polsce oraz krajach ościennych, jak również osiąganie przewagi konkurencyjnej przy zachowaniu najwyższych standardów etyki zawodowej oraz odpowiedzialności społecznej.
Celem spółki jest również wykorzystanie synergii biznesowych i produktowych dla wzmocnienia pozycji firmy oraz zaoferowanie klientom bardziej kompleksowej obsługi. Wizja firmy Printtech obejmuje między innymi elastyczne dostosowanie swojej oferty do zmian gospodarczych i technologicznych w Polsce i Europie. Ze szczególną uwagą wdrażamy program wsparcia biznesowego i technicznego dla dotychczasowych partnerów biznesowych oraz potencjalnych klientów.

Zasady działania


Dbamy szczególnie o dobre, długotrwałe relacje biznesowe z naszymi partnerami.Staramy się uwzględniać oczekiwania każdego z użytkowników, kontrahentów, współpracowników i partnerów biznesowych. W naszej codziennej pracy dominują: kompetencje, doświadczenie i zaangażowanie całego zespołu, a odpowiedzialność i jakość działania są gwarancją zadowolenia naszych odbiorców. Sami dążymy do stabilnego rozwoju naszej spółki, jednocześnie pragnąc przyczynić się do rozwoju naszych kontrahentów.