Wsparcie Online


Nasi specjaliści w zakresie technologii opakowaniowych oraz wsparcia serwisowego są do Państwa dyspozycji zawsze kiedy tego potrzebujecie. Wieloletnie doświadczenie umożliwia szybkie zdiagnozowanie problemu a w ponad 80% przypadków udaje się go rozwiązać telefonicznie z udziałem operatorów. Posiadamy również aktualne informacje techniczne oraz oprogramowanie do dostarczanych maszyn. Inżynierowie regularnie szkoleni w fabryce przez serwis producenta posiadają aktualną wiedzę techniczną aby szybko znaleźć rozwiązanie kiedy tylko pojawi się taka potrzeba.

Instalacje maszyn


Wyszkolony fabrycznie serwis prowadzi montaż, instalację i uruchomienie każdej dostarczonej przez naszą Spółkę maszyny. Każdą instalację prowadzimy z dbałością o szczegóły aby zapewnić naszym klientom wysoką jakość i stabilność produkcji.

 

Szkolenie obsługi

 

Szkolenie po dostawie maszyny


Dostawa każdej maszyny to nie tylko fizyczne zainstalowanie i uruchomienie urządzenia. Dobrze wiemy jak bardzo ważnym elementem jest przeprowadzenie odpowiedniego szkolenia oraz wdrożenia maszyny. Dlatego dla każdej dostarczanej maszyny jest przewidziany indywidualny program szkolenia dopasowany do doświadczenia i umiejętności operatorów. Doświadczeni wdrożeniowcy z praktycznym doświadczeniem produkcyjnym przygotują operatorów do wydajnej pracy z wykorzystaniem wszystkich możliwości dostarczonego sprzętu.

Szkolenia dodatkowe


Zmieniające się zlecenia, nowe wyzwania oraz zmiany personalne to najczęstsze sytuacje gdy pojawia się potrzeba dodatkowego szkolenia. Dlatego prowadzimy dodatkowe odpłatne szkolenia w zakresie wdrażania nowych technologii, doszkalania personelu lub szkolenia nowych operatorów. Zakres szkolenia ustalamy indywidualnie zależnie od umiejętności i doświadczenia operatorów.

Patrole serwisowe


Wraz z producentami poszczególnych urządzeń organizujemy okresowo nieodpłatne partole serwisowe zarówno do maszyn będących na gwarancji jak również pogwarancyjnych. Celem tych wizyt jest weryfikacja stanu technicznego maszyn, regulacja, doradztwo ,oraz zapobieganie potencjalnym awariom. Jest to dla nas też okazja do pozyskania opinii o urządzeniu oraz naszej obsłudze.

Części zamienne


Aby zapewnić ciągłość produkcji dbamy o dostępność niezbędnych części zamiennych. Dostarczamy zawsze oryginalne części zamienne lub certyfikowane zamienniki. Tylko takie części gwarantują bezpieczną pracę oraz najwyższą jakość produkcji. Dostawy realizujemy z naszego magazynu w Krakowie a dla części na specjalne zamówienie bezpośrednio z magazynu producenta. Wieloletnia współpraca oraz bezpośredni dostęp do części zapewniają atrakcyjne ceny oraz sprawność dostawy. Od lat współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi co gwarantuje, że dostawa części nastąpi szybko i sprawnie.

Materiały eksploatacyjne


Staramy się aby każdy użytkownik dostarczanych przez nas maszyn miał również dostęp do wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych takich jak: