Nasza specjalność to urządzenia opakowaniowe

WSPARCIE TECHNICZNE

Zespół naszych inżynierów posiada obszerną wiedzę na temat wszystkich naszych produktów i może być dostępny w bardzo krótkim czasie. Lokalny serwis w Polsce jest wspierany przez inżynierów i konstruktorów fabrycznych co zapewnia kompleksową obsługę dostarczanych przez nas urządzeń.  Wsparcie serwisowe w połączeniu z bogatym asortymentem części zamiennych w naszym magazynie w Polsce, które wysyłamy nawet w tym samym dniu daje pewność, że możemy Ci pomóc niezależnie od problemu. Oferujemy również umowy serwisowe dla „starszych” maszyn z zaplanowanymi okresami serwisowymi, aby zapewnić maksymalny czas produkcji. Bez względu na Twoje potrzeby możesz być pewien, że jesteśmy w stanie zareagować, skonsultować z producentem i rozwiązać wszelkie problemy w krótkim czasie.

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE

Dostarczając urządzenia dla naszych odbiorców nie zapominamy o późniejszej obsłudze oraz opiece w zakresie dostawy materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych. Posiadamy magazyn materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych zlokalizowany w Polsce aby maksymalnie przyspieszyć dostawę elementów potrzebnych do produkcji.

Magazyn części i akcesoriów do maszyn SBL zlokalizowany w Krakowie i obsługuje również dostawy części zamiennych do użytkowników maszyn SBL w innych krajach w Europie.

NASZE REALIZACJE

Printtech przez wiele lat działalności zainstalował wiele rozwiązań dedykowanych dla branży opakowaniowej i poligraficznej. Intensywna praca całego zespołu zaowocowała w ciągu kilku ostatnich lat instalacją ponad 140 nowych maszyn SBL oraz dziesiątkami instalacji innych urządzeń do produkcji opakowań. Chociaż nie sposób wymienić wszystkich naszych odbiorców to jednak jesteśmy dumni z każdego naszego zrealizowanego zamówienia. Dziękujemy naszym klientom za okazane zaufanie oraz za udzielone rekomendacje. Każdego roku staramy się wspierać rodzime firmy opakowaniowe w ich rozwoju oraz brać udział w budowie Polskiego rynku opakowań.